Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija – korupcijos priežasčių, sąlygų atskleidimas ir šalinimas sudarant bei įgyvendinant atitinkamų priemonių sistemą, taip pat poveikis asmenims, siekiant atgrasinti nuo korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų darymo.

Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymas

FINANSINIŲ NUSIKALTIMŲ TYRIMŲ TARNYBOS PRIE LIETUVOS REPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS ANTIKORUPCINIO SĄMONINGUMO APKLAUSOS REZULTATAI (2021 M.) 

FINANSINIŲ NUSIKALTIMŲ TYRIMO TARNYBOS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS ATSPARUMO KORUPCIJAI POLITIKA:

Atsparumo korupcijai politikos dokumentas 
Atsparumo korupcijai politikos pristatymas 


FINANSINIŲ NUSIKALTIMŲ TYRIMO TARNYBOS PRIE VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS 2022 M. ATSPARUMO KORUPCIJAI LYGIO ĮVERTINIMAS 

 

PRANEŠKITE APIE KORUPCIJĄ

Kiekvienas asmuo turi teisę pateikti informaciją apie FNTT darbuotojų daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, drausminius nusižengimus ar kitus teisės pažeidimus.

Visa gauta informacija apie galbūt neteisėtus FNTT darbuotojų veiksmus ar kitus pažeidimus priskiriama viešai neskelbtinai ir neteiktinai Tarnybos informacijai. Tai reiškia, kad pareigūnai, dirbantys su informacija, užtikrins asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Gauta informacija nebus viešai skelbiama, perduota pažeidimą planuojantiems daryti, darantiems, padariusiems ar tretiesiems asmenims.

Jei paliksite savo kontaktinius duomenis, už pranešimo tyrimą atsakingas asmuo susisieks su Jumis, kad patikslintų įvykio aplinkybes ir informuotų apie tyrimo eigą.

Pranešimo būdai:

  • pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6694;
  • raštu: Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Šermukšnių g. 3, LT-01106 Vilnius
  • tiesiogiai atvykus į Tarnybą, adresu Šermukšnių g. 3, Vilnius (darbo valandomis);

Atkreipiame dėmesį, kad už šmeižtą ar melagingą kito asmens kaltinimą nusikaltimo padarymu yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

Pranešimo, apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas pagal LR  Korupcijos prevencijos įstatymo 10 (1) straipsnio nuostatas, forma

 

Už korupcijos prevenciją atsakingas padalinys – Imuniteto skyrius.

Viršininkas – Jaroslav Valickij.

Kontaktai: tel. 85271 7403, el. paštas: [email protected]

Atnaujinimo data: 2023-10-23